Що таке Сертифікат Фiрма Гiдна Довiри?

Сертифікат Фiрма Гiдна Довiри існує на європейському ринку з 2013 року. Проект почався, коли було відзначено, що як швидкий розвиток технологій, так і повсюдна присутність інтернету перетинаються з існуючими бізнес-моделями й значною мірою змінюють їх, а також поведінку і реакцію споживачів. Сучасні технології полегшують доступ до інформації про підприємства і водночас допомагають оцінити їх за допомогою споживацької думки. Споживачі активно шукають інформацію про компанії, що їм пропонуються. Дослідження, проведені в New Technology Center демонструють, що 90% відгуків про компанії є негативними. Причина такої поведінки споживачів полягає в розчаруванні, яке вони відчувають через низьку якість та рівень професіоналізму послуг, що надаються цими компаніями. Кожен клієнт має право очікувати, що ці послуги будуть найвищої якості. Однак часто буває, що клієнти цих компаній залишаються незадоволеними і вирішують висловити своє невдоволення через публічні коментарі про компанії, які зрадили їхню довіру. З огляду на те, що вартість таких послуг часто буває досить висока, це врешті й виправдовує подібну поведінку. Проект «Фiрма Гiдна Довiри» має на меті допомогти споживачам знайти компанії, у яких немає негативних відгуків в інтернеті. Аналіз наявних у мережі даних відносно цих компаній часто є занадто складним і виснажливим процесом для звичайного користувача (який, як правило, до того ж не має знань, необхідних для виконання такого завдання, яке вимагає охопити всі наявні джерела інформації). Таким чином, цей проект допомагає споживачам знаходити інформацію, що може бути цікавою з їхньої точки зору. Вона зберігається у базі даних, складеної з компаній, які зарекомендували себе як такі, що варті довіри і уваги. Для цих компаній ми представляємо наш Звіт про Присутність в Мережі.

Центр аналізу споживацької думки відповідає за професійний і ретельний аналіз присутності в мережі тих підприємств, що беруть участь у проекті «Фiрма Гiдна Довiри». У цьому звіті подано загальний огляд присутності компанії в інтернеті, у тому числі, але не тільки: наявність в соціальних мережах, думки споживачів про компанію та інші джерела інформації, наприклад, заходи, в яких ця компанія бере участь. Наявність Сертифікату Фiрма Гiдна Довiри свідчить про те, що під час оцінки компанії про неї не було виявлено жодних відгуків негативного характеру. Кожен звіт супроводжується коротким оглядом та коментарями, які допоможуть користувачам зробити висновки про знайдений матеріал.

Навіщо Вам потрібен Сертифікат Фiрма Гiдна Довiри?

Сертифікат Фiрма Гiдна Довiри – це відзнака, основною метою якої є позитивна презентація компанії в мережі, яка, в свою чергу, допомагає створити хороший імідж такої компанії. Разом із сертифікатом також видаються наліпки, які можна наклеїти на транспортний засіб компанії, вітрину тощо. Проект було створено таким чином, щоб донести до якомога ширшої аудиторії повідомлення, що компанія, яку отримала цю відзнаку, відрізняється від своїх конкурентів. Ще один інструмент, який допомагає побудувати такий імідж, – це електронна корпоративна картка, або E-Card, яку кожна із компаній-учасниць матиме на нашому сайті www.firmahidnadoviry.com.ua

Що входить до посилки?

Якщо компанія проявляє інтерес до участі в цьому проекті, вона отримає посилку із фізичною версією сертифіката на папері. Крім того, ця посилка буде містити наступне:

  • Наліпки із логотипом «Фiрма Гiдна Довiри», які, наприклад, можна наклеїти на транспортний засіб або вітрину. Ці наліпки мають дуже високу якість і водонепроникну поверхню, що не дає їм зношуватись надто швидко.
  • Доступ на сайт проекту www.firmahidnadoviry.com.ua де учасники можуть вносити зміни до своєї електронної корпоративної картки, додаючи таку інформацію, як графік роботи, активні пропозиції або навіть фотогалерею своєї компанії.
  • Високоякісну паперову версію обрамленого Сертифіката. Це документ, який підтверджує, що компанія бере участь у проекті «Фiрма Гiдна Довiри». Його можна виставити в будь-якому місці у приміщеннях компанії. Цей сертифікат містить назву компанії та інформацію про підстави його видачі.

Навіщо Вам електронна корпоративна картка?

Сьогодні Інтернет відіграє дуже важливу роль в нашому суспільстві. Як ми вже зазначили раніше, дослідження показують, що 90% відгуків споживачів про компанії є негативними. Це говорить нам про те, що клієнти зазвичай обирають компанії, з якими вони хочуть працювати, в залежності від їхнього іміджу у мережі. Ось чому перш ніж почати співпрацю, клієнти шукають інформацію про компанії, з якими працюватимуть в майбутньому. В основному це робиться шляхом пошуку через пошукові системи, такі як Google, Yandex тощо. Маючи електронну корпоративну картку на сайті проекту та кваліфікацію для її отримання, ваші клієнти зможуть знайти інформацію про сертифікат Вашої компанії, що має великий вплив під час формування довіри у майбутньому. Сертифікат Фiрма Гiдна Довiри, є незалежним проектом. Для того, щоб отримати цей сертифікат, необхідна відсутність негативних відгуків, підтверджена Звітом про Присутність в Мережі, який також буде розміщено в електронній картці кожної компанії. Таким чином, Ваші клієнти можуть швидко отримати доступ до відгуків про Вашу компанію, як наприклад: відгуки з інших сайтів, статті і новини про компанію тощо.

Сертифікат Фiрма Гiдна Довiри не є типовим рекламним інструментом. Це інструмент для створення позитивного іміджу Вашої компанії в Інтернеті та за його межами, водночас допомагаючи вирізнити Вашу компанію з-поміж конкурентів. Це, в свою чергу, сприяє виникненню потенціальних клієнтів, адже логотип і звіт чудово допомагають рекламувати компанію.

Ми хочемо створити групу серйозних і чесних бізнесменів

ТОВ "Перспективи Майбутнього" прагне створити групу чесних компаній, з якими можна працювати без хвилювань як нашим клієнтам, так і нашим партнерам. Дослідження, що ми проводимо (і витрати на які беремо на себе), призначені для створення бізнес-мережі, в якій всі учасники пов'язані з єдиним символом, що повністю задовольняє клієнтів. ТОВ "Перспективи Майбутнього" вважає, що кожен клієнт має право працювати з професіоналами, і вірить у те, що кожен раз, скориставшись послугами, запропонованими цими компаніями, клієнт залишиться з почуттям глибокого задоволення. Крім того, ТОВ "Перспективи Майбутнього" вважає, що кожна компанія, яка стане краще завдяки цьому продукту і працюватиме чесно, заслуговує відрізнятися від тих конкурентів, чиї послуги не відповідають нашим стандартам якості та професіоналізму. Найголовніше для нашої компанії - це задоволений клієнт. І ми вважаємо, що це має бути метою будь-якої компанії, на відміну від тих, які цікавляться лише фінансовими показниками. Таким чином, ми створюємо групу компаній, які насправді заслуговують на визнання і найбільшу кількість задоволених клієнтів.